Müügitingimused ja Garantii

- Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks (ees- ja perekonnanimi, E-mail, telefoninumber ja täpne aadress, kuhu kaup kohale toimetada). Carlen Trade OÜ ei vastuta Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise/kohaletoimetamise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

- Carlen Trade OÜ-l on õigus tühistada kõik tellimused, millede eest ei ole tasutud 5 päeva jooksul.

- Peale ostutellimuse vormistamist saadetakse Teile e-maili teel tellimuse kinnitus koos makse tegemiseks vajalike rekvisiitidega. Kauba toimetamisel Teie poolt valitud aadressile eeldame 100% arve tasumist. Tasuda saab pangaülekandega tellimuse kinnituse alusel Carlen Trade OÜ pangakontole. Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse tellimuse number. Müügileping loetakse sõlmituks, siis kui asume tellimust täitma ja arve on tasutud. Seega tekib meil siduv kohustus Teie tellimuse täitmiseks alles siis, kui oleme veendunud, et vastav kaup on meil laos olemas ning tellimuse kinnitusel näidatud tähtaja jooksul on Ostja poolt sooritatud maksekorraldusega laekunud raha Müüja arvelduskontole.

- Kui kaupa ei ole saadaval, anname sellest teada esimesel võimalusel. Juhul, kui Ostja on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Müüja ostuhinna hiljemalt 7 päeva jooksul. Ostu asutakse täitma peale arve laekumist. Pakid tarnitakse hiljemalt 1-3 tööpäeva jooksul, kui ei ole märgitud teisiti.Kui toode ei ole koheselt laos saadaval ning on tellimisega, tarnitakse 1 nädala – 2 kuu jooksul (olenevalt tootest). Anname oma parima, et Teie kaubad jõuaksid kohale nii kiiresti kui võimalik.

- Pakume ka tellitud kaubale ise järgi tulemise võimalust. Selleks märkige ostukorvis punkt : Tulen ise järele - helistades ette numbril +372 53925948 või oodake, kui teile helistatakse, saadetakse mail ja teavitatakse, et kaup on komplekteeritud. Pakke hoiame laos 30 päeva. Kõik tooted väljastatakse eelneval kokkuleppel Aespas, Raplamaal.

- Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tühistada, saatke palun vastavasisuline e-kiri aadressile: info@carlentrade.com

- Kliendil on õigus epoest ostetud toode soovi korral tagastada. Toote tagastamisest peab klient teatama 14 päeva jooksul elektronpostile info@carlentrade.com ning kaup tuleb tagastada 7 päeva jooksul tagastamisteate edastamisest. Tagastatud kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata.

- Juhul, kui klient ei saa tagastatavat toodet tuua meie lattu Aespasse, on klient kohustatud kauba saatma tagasi DPD kulleri vahendusel ja saatma saadetise vöötkoodi elektronpostile info@carlentrade.com. Postikulud tagastamiseks tasub ostja

- Kui Te ei soovi asja ümber vahetada, siis kantakse raha tagastatud kauba eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 21 päeva jooksul, alates tellimuslepingust taganemise teate jõudmisest müüjani, kui kõigi tagastamisega seotud tingimusi on järgitud.